Ми любимо подорожувати!Якщо сумно сидіти вдома,
Марно часу не витрачай,
Щоб тебе не згубила втома,
Для мандрівки ти речі збирай.
Не сиди біля свого порогу,
Ти в літак чи у поїзд сідай,
Бо чекає на тебе дорога,
Мандрувати скоріше рушай.
Віталій Стебенєв)

2017-2018 н.р.
Екскурсія на хлібокомбінат (1-Д клас)
Зоопарк "12 місяців" (2-Б та 2-Г класи)Музей науки. Це так захоплююче! (2-В клас)
 Гавришівський аеропорт. В гостях у військових льотчиків.(1-А клас)
            

 25.11.2017. Учні 1-А класу ознайомилися з виготовленням ялинкових іграшок зі скла. Там працюють справжні майстрині. Всі іграшки виготовляють власноруч. У маленьких  мандрівників був майстер клас, самі розфарбовували новорічні скляні кульки. Також діти відвідали страусову ферму.«Хліб – всьому голова»
 Хліб — є загальнолюдським надбанням, а не тільки кулінарним виробом, завдяки своїм властивостям. Він є частиною культури, адже у кожного народу є свій національний рецепт хліба. Учні 1-А класу побували на підприємстві «ВінницяХліб», якому виповнилося 80 років. Багато цікавого побачили і дізналися, смакували булочками з маком. Радимо всім побувати на цьому підприємстві!

Екскурсія на Вінницьку фабрику "Рошен". 3-В клас 
Екскурсія у Київ. Музей води. 1-А клас

2016-2017 н.р.
Подорож до міста-героя Одеси 
учнями 4-х  класів

Первомайський музей ракетних військ стратегичного призначення.
Відвідування Гавришівського ародрому учнями 4-х класівУчні 4-А класу (вчитель Бєлих В.П. ) відсвяткували День Знань екскурсією до Вінницького краєзнавчого музею.

2015-2016 н.р
Учні 4-В класу (вчитель Єфімова О.І.) побували на цікавій та пізнавальній екскурсіі на кондитерській фабриці ROSHEN, де мали можливість на власні очі побачити процес виготовлення солодощів – роботу новітнього обладнання та професійну працю майстрів-кондитерів. А після екскурсії на школярів чекав приємний сюрприз – дегустація найсмачніших солодощів та цікавий подарунок від ROSHEN. 
 fabrika-elochnykh-igrushek

У кожного Новий рік асоціюється з чимось своїм, особистим... Але так уже склалося, що в більшості людей передчуття свята виникає з появою подарунків, запаху мандаринів та … новорічних прикрас! А чого лише варта традиція вбирання ялинки й оселі іграшками!?! Такими барвистими, яскравими та райдужними!
Передноворічна метушня змушує нас вірити в диво, чекати здійснення мрій. Очікують дива не тільки діти, а й дорослі, хоча вони вже давно не вірять у казки, але в душі кожен немов дитина очікує чогось нового та неймовірного. Відчуття свята просто літає в повітрі. Відчуття свята, яке приносить в дім чарівну, магічну казку. І ця казка починається з маленької блискучої новорічної кульки...
А що ми знаємо про ялинкові іграшки? На відміну від китайського ширпортебу, українські іграшки виготовляються вручну, це досить складна і трудомістка робота. Щоби бути такими красивими і оригінальними, ялинкові прикраси проходять багато процесів, які учні 3-х та 4-х класів змогли побачити під час  подорожі на фабрику ялинкових прикрас у селище Клавдієве Київської області. 
  3-А клас побував на цікавій та пізнавальній екскурсії на кондитерській фабриці, де виробляється солодка продукція ROSHEN .
Під час цієї захоплюючої екскурсії діти мали можливість на власні очі побачити процес виготовлення солодощів – роботу новітнього обладнання та професійну працю майстрів-кондитерів. А після екскурсії на школярів чекав приємний сюрприз – дегустація найсмачніших солодощів та цікавий подарунок від ROSHEN. Учні 2, 3, та 4-х класів  відвідали Вороновицький музей історії авіації та космонавтики ім. О. Можайського та музей кобзарського мистецтва (меморіальна кімната-музей кобзаря Володимира Максимовича Перепелюка). Побували у Львові та Кам'янець - Подільському.
   
А скільки задоволення отримали від спілкування з конями  у  школі верхової їзди с. Степанівки!